Inwestycje w trakcie realizacji

Etap F

W etapie F realizowane będą trzy budynki  mieszkalne F1, F2, F3 o łącznej liczbie 155 lokali mieszkalnych.

Zaprojektowano mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. Mieszkania  wzbogacone zostały w przestronne balkony i posiadają ekspozycję południową lub zachodnią. Przy lokalach znajdujących się na parterach przewidziano ogródki.

Każdy budynek wyposażony został w windę, która komunikuje wyższe kondygnacje z podziemną halą garażową w skład, której wchodzą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Na terenie przyległym do budynku F1, F2, F3 zaprojektowano miejsca postojowe zewnętrzne oraz obszerny plac zabaw dla dzieci.

Termin odbioru mieszkań w III kwartale 2018r

Czytaj więcej: Etap F

Etap G

Na Etap G składają się dwa budynki mieszkalne G3 i G4 przy ul. Mariana Kołodzieja

 Zaprojektowano lokale mieszkalne w układach 1, 2 i 3 pokojowych z osobnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Mieszkania posiadają ekspozycję południową lub zachodnią wzbogaconą przestronnymi balkonami. Na parterach budynków przewidziane są lokale mieszkalne z ogródkami. Na kondygnacji podziemnej pod budynkami znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami gospodarczymi, dostępna z klatek schodowych budynku G3 i G4 do której wygodnie zjechać można windą.

Na terenie wokół budynków zaprojektowano zielone dziedzińce oraz miejsca postojowe zewnętrzne.

Termin odbioru mieszkań w marcu 2018 roku.

Czytaj więcej: Etap G