Mapa okolicy


Na Osiedlu SŁONECZNE WZGÓRZA położonym na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Warszawskiej i Kołodzieja czekają na Państwa komfortowe mieszkania. Powstają tu budynki mieszkalne charakteryzujące się nowoczesną formą, wyposażone w cichobieżne w windy, garaże i hale garażowe dostępne z każdej klatki oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Całości dopełniają: drewniane okna w mieszkaniach, niestandardowa wysokość mieszkań do 2,75 m, antywłamaniowe drzwi, na balkonach balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Osiedle wkomponowane zostało w naturalny morenowy krajobraz. Budynki posiadają wystawę południową lub zachodnią. Roztacza się z nich piękna panorama okolicy.

Przestrzeń pomiędzy budynkami wraz z rozwojem osiedla sukcesywnie wzbogacamy o elementy małej architektury. Znajdziecie Państwo u nas funkcjonalne, przestronne mieszkania o powierzchniach od 31 m2 do 86 m2 w układach 1, 2, 3, 4 pokojowych. Przyszłym właścicielom umożliwimy indywidualną aranżację wnętrz. Niepowtarzalny nastrój tworzą przestronne balkony i tarasy. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy wewnętrzne zielone dziedzińce umożliwiające zabawę dzieci bez obaw rodziców o ich bezpieczeństwo. Osiedle jest doskonale skomunikowane z Centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura – szkoła, drogi, sieci sklepów, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Bliskość centrum Gdańska współgra z odseparowaniem od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową mapką ilustrującą miejsca sąsiadujące z osiedlem Słoneczne Wzgórza, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania mieszkańców, przyczyniając się tym samym do ich ogólnego zadowolenia.