Inwestycje zrealizowane

Etap A - budynek przy ul. Warszawskiej 96

Etap A – Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Warszawskiej 96, którego realizację rozpoczęliśmy we wrześniu 2007 roku. Ostateczne pozwolenie na użytkowanie uzyskaliśmy w grudniu 2008 roku. Nowoczesna bryła budynku jak również oryginalna wizualizacja zaowocowały otrzymaniem dyplomu uznania za udział w finale konkursu Budowa Roku 2008r. 

Budynek na rzucie stanowi literę ,,L” W części A wzniesionych zostało pięć kondygnacji nadziemnych w tym parter natomiast w części B trzy kondygnacje nadziemne. Na parterze w części B znajdują się lokale usługowe, a od strony wewnętrznego dziedzińca zjazdy do garaży indywidualnych.

Czytaj więcej: Etap A - budynek przy ul. Warszawskiej 96

Etap B - Budynki przy ul. Kołodzieja 51 i 53

Etap B – stanowią dwa budynki mieszkalno-usługowe zrealizowane we wrześniu 2011 roku. Jeden budynek zlokalizowany przy ul. Mariana Kołodzieja 51 a drugi przy ul. Mariana Kołodzieja 53.

Budynek przy ul. Kołodzieja 51 w części A i B składa się z czterech kondygnacji nadziemnych w tym parter, na rzucie stanowi literę „L’’. W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa z miesiącami postojowymi i komórkami gospodarczymi. Od strony północnej budynku zlokalizowane są lokale usługowe.

Czytaj więcej: Etap B - Budynki przy ul. Kołodzieja 51 i 53

Etap C - Budynki przy ul. Kołodzieja 55 i 57

Etap C stanowią oddane do użytkowania w sierpniu 2012 roku dwa budynki mieszkalno-usługowe, zlokalizowane przy ul. Mariana Kołodzieja 55 oraz przy ul. Mariana Kołodzieja 57 w Gdańsku.

Budynek przy ul. Kołodzieja 55 w części A posiada pięć kondygnacji nadziemnych z lokalem usługowym wybudowanym na parterze budynku. W części B budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne. 48 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w budynku zaprojektowano w układach 2 i 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi.

Czytaj więcej: Etap C - Budynki przy ul. Kołodzieja 55 i 57

Etap D - budynki D1 i D2 przy ul. Warszawskiej 100 i 98

Etap D stanowią oddane do użytkowania w sierpniu 2014 roku dwa budynki  mieszkalno-usługowe, zlokalizowane przy ul. Warszawskiej 98 oraz przy ul. Warszawskiej 100 w Gdańsku

Czytaj więcej: Etap D - budynki D1 i D2 przy ul. Warszawskiej 100 i 98

Etap E - budynki przy ul. Mariana Kołodzieja 49, 47 i 45

Na Etap E składają się trzy budynki mieszkalne

E1 przy ul. Mariana Kołodzieja 49,  E2 przy ul. Mariana Kołodzieja 47 oraz E3 przy ul. Mariana Kołodzieja 45 

Czytaj więcej: Etap E - budynki przy ul. Mariana Kołodzieja 49, 47 i 45

Etap F

W etapie F zrealizowane trzy budynki  mieszkalne F1, F2, F3 o łącznej liczbie 155 lokali mieszkalnych.

Zaprojektowano mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. Mieszkania  wzbogacone zostały w przestronne balkony i posiadają ekspozycję południową lub zachodnią. Przy lokalach znajdujących się na parterach przewidziano ogródki.

Czytaj więcej: Etap F

Etap G - budynki przy ul. Mariana Kołodzieja 52 i 54

Na Etap G składają się dwa segmenty mieszkalne wielorodzinne G3 i G4 przy ul. Mariana Kołodzieja 52 i 54

Czytaj więcej: Etap G - budynki przy ul. Mariana Kołodzieja 52 i 54

Park

Park osiedlowy – przyjazny, zielony akcent Osiedla Słoneczne Wzgórza zrealizowany z myślą o naszych obecnych i przyszłych Klientach. Położony u zbiegu ulicy Warszawskiej i nowobudowanej ulicy Mariana Kołodzieja. Usytuowany od strony wschodniej Budynku zrealizowanego w etapie A. Budowę parku zakończyliśmy w 2009 roku. Układ kompozycyjny inwestycji wydziela trzy strefy funkcjonalne o odmiennym charakterze.

Czytaj więcej: Park