Etap A – Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Warszawskiej 96, którego realizację rozpoczęliśmy we wrześniu 2007 roku. Ostateczne pozwolenie na użytkowanie uzyskaliśmy w grudniu 2008 roku. Nowoczesna bryła budynku jak również oryginalna wizualizacja zaowocowały otrzymaniem dyplomu uznania za udział w finale konkursu Budowa Roku 2008r. 

Budynek na rzucie stanowi literę ,,L” W części A wzniesionych zostało pięć kondygnacji nadziemnych w tym parter natomiast w części B trzy kondygnacje nadziemne. Na parterze w części B znajdują się lokale usługowe, a od strony wewnętrznego dziedzińca zjazdy do garaży indywidualnych.

Ponadto w budynku wybudowaliśmy 48 lokale mieszkalne o metrażach od 39 do 87 m2. Pod częścią A budynku znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi dostępna z klatki schodowej. Windy w realizowanych przez nas budynkach stanowią standard ich wykończenia. Od strony południowej charakterystyczne jest ,,kaskadowe” usytuowanie mieszkań na najwyższej kondygnacji i przynależnych do nich tarasów, z których roztacza się niebywały widok na okoliczny krajobraz. Do części wschodniej budynku przylega ogrodzony park z placem zabaw dla dzieci, który rozwija się wraz z najmłodszymi mieszkańcami naszego Osiedla.

 

Na zewnątrz

 

Wewnątrz

 

Zima