Etap C stanowią oddane do użytkowania w sierpniu 2012 roku dwa budynki mieszkalno-usługowe, zlokalizowane przy ul. Mariana Kołodzieja 55 oraz przy ul. Mariana Kołodzieja 57 w Gdańsku.

Budynek przy ul. Kołodzieja 55 w części A posiada pięć kondygnacji nadziemnych z lokalem usługowym wybudowanym na parterze budynku. W części B budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne. 48 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w budynku zaprojektowano w układach 2 i 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi.

Tarasy wyeksponowane od strony południowej pozwalają na podziwianie szerokiej panoramy Gdańska Południe. Hala garażowa z miejscami postojowymi dostępna jest z każdej klatki schodowej. Korzystanie z niej ułatwia możliwość zjazdu windą.

Budynek przy ul. Kołodzieja 57 składa się w części A, B i C z czterech kondygnacji nadziemnych, stanowiący na planie literę ,,L’’. Hala garażowa pod budynkiem dostępna jest ze wszystkich klatek schodowych. W budynku znajdują się 64 lokale mieszkalne o rozkładach 2, 3 i 4 pokojowych. Przestronne balkony pozwalają na odpoczynek i zapewniają piękny widok na okolicę.
W obydwu budynkach od strony zachodniej znajdują się lokale mieszkalne z ogródkami i widokiem na zielony dziedziniec z dużym placem zabaw umożliwiającym bezpieczną zabawę dzieciom bez obaw rodziców o ich bezpieczeństwo. W etapie C część lokali mieszkalnych jest już zamieszkałych przez ich Właścicieli. W sprzedaży znajduje się jeszcze kilkanaście bardzo interesujących rozkładów mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych.